Vbs To Exe

2.0.3
oy
0

VBS dosyalarını EXE formatına dönüştürün

7.7k

Bu uygulamayı oyla

Eğer sürekli bir şekilde VBS dosyaları ile çalışıyorsanız ve tüm bu bilgileri işlevsel bir EXE dosyasına dönüştürmek istiyorsanız, bu dönüştürme için özel bir araca ihtiyacınız vardır. Vbs to Exe bunu yapabilmeniz için kullanılabilecek bir programdır ve saniyeler içerisinde dosyalarınızı bir formattan diğerine dönüştürebilmeniz için size yardımcı olacaktır.

Bu programın arayüzü çok basittir ve geniş seçenekleri vardır. Çalışma defterini geçici bir dosyaya dönüştürebilir veya onu olduğu gibi bırakabilirsiniz, dönüştürme işlemini bitirdikten sonra geçici dosyaları silebilir, dönüştürülmüş dosyaları şifreleyebilir ve bu dosyaları koruyabilmek için bir şifre belirleyebilirsiniz, ayrıca var olan dosya üzerine yazabilirsiniz. Bu fonksiyonların tümü size sonunda ihtiyaçlarınıza uygun, işlevsel ve sizin belirlediğiniz özelliklerin hepsine sahip olan bir dosyaya sahip olacağınızı garanti eder.

Vbs to Exe’nin bir diğer ana işlevi ise orijinal dosyaların kodlarını veya güçlü bilgilerini el ile değiştirebileceğiniz bir yazma penceresini içermesidir. Gerekli olduğunu düşündüğünüz değişiklikleri herhangi bir değişikliği uygulama içerisinde yapabileceğinizden bir şey değiştirmek için onu önceden açmanıza gerek yoktur.

Oluşturduğunuz EXE dosyaları ya 32 bite ya da 64 bite dönüştürülecektir ve dosyanın farklı sistemlerde işlevsel olmasını isterseniz her iki versiyonu da oluşturabilirsiniz. Hayatınızı daha kolay yapmak için geliştirilen bu komutlar sayesinde, dosyalara istediğiniz herhangi bir değişikliği uygulayabilir ve dönüştürme işlevini sadece bir düğmeye basarak gerçekleştirebilirsiniz.
Uptodown X